Złomowanie pojazdów

Kasacja samochodów - auto skup złomowanie

Wypadek, kolizja, awaria – to kilka z wielu losowych sytuacji, które spowodować mogą, że właściciel będzie musiał oddać swój pojazd do autokasacji. Co to znaczy? Samochód oddany do danego auto skupu zostanie rozebrany na części w stacji demontażu pojazdów. Te części, które będą nadawały się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Nadwozie i pozostałe elementy samochodu ulegną natomiast kasacji i utylizacji. 

Jako auto skup działamy i stale rozwijamy się w branży motoryzacyjnej już od ponad 13 lat. Jednym z obszarów naszej działalności jest złomowanie pojazdów. Realizujemy auto skup i złomowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych i innych. Wykonujemy złomowanie aut wszystkich marek. Jak wygląda współpraca z zakresu auto skupu i złomowania?

Złomowanie pojazdów w naszym wykonaniu jest prostym i niewymagającym procesem. Autokasacja rozpoczyna się w momencie przyjęcia zgłoszenia przez Klienta. Nasi pracownicy dokonują wówczas uczciwej wyceny pojazdu. Kolejnym krokiem jest dostarczenie auta do naszego punktu lub ewentualne odebranie samochodu przez nas – ze wskazanego adresu. Tutaj sporządzamy z Klientem umowę, załatwiamy wszelkie formalności i wypłacamy do ręki należną kwotę. Następnie samochód trafia do naszej stacji demontażu pojazdów, gdzie ulega rozebraniu i utylizacji.

 

Autokasacja samochodów, złomowanie aut i pojazdów - Łódź

Autokasacja – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zależy nam na pełnej satysfakcji oraz zaspokajaniu wszelkich oczekiwań i wymagań naszych, Klientów, dlatego też rzetelność i profesjonalizm to podstawa naszej pracy. Do każdej współpracy z zakresu kasacji samochodów podchodzimy indywidualnie, zapewniając w efekcie najwyższy poziom realizowanych usług. Oprócz fachowej obsługi z zakresu auto skupu i złomowania, świadczymy również doradztwo i pomoc przy załatwianiu wszelkich dokumentów związanych z unieważnieniem karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego. Wybór naszej stacji demontażu pojazdów to gwarancja uczciwości, sprawności, terminowości, a co najważniejsze – najwyższej jakości obsługi dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Od lat udowadniamy, że kasacja pojazdu nie musi być problematyczna i stresująca. Działamy z zachowaniem  najwyższych branżowych standardów, jednocześnie starając się dopasować zakres obsługi do konkretnych potrzeb właściciela pojazdu. 

Kasacja aut dostawczych – profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy usługi związane z kasacją aut dostawczych. Kasacja aut dostawczych, zwłaszcza w przypadku pojazdów firmowych wiąże się z koniecznością dopełnienia szeregu formalności. Jako profesjonalny auto skup działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a kasację pojazdów potwierdzamy wydaniem stosownych dokumentów. To umożliwia łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu dostawczego. 

Usługi związane z kasacją pojazdów, w tym kasacją aut dostawczych realizujemy w naszej siedzibie mieszczącej się na terenie miasta Łódź. Oferujemy również możliwość dojazdu do Klienta po zakupiony pojazd. 

Złomowanie pojazdów – Łódź i okolice

Twój samochód nie nadaje się do dalszej eksploatacji? Szukasz profesjonalnej firmy z zakresu złomowania aut? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Złomowanie pojazdów głównie wykonujemy dla Klientów z miasta Łódź, jednak do skorzystania z usług naszej stacji demontażu pojazdów zapraszamy także mieszkańców całego kraju. W przypadku pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt.