Skup aut dostawczych, busów, przyczep

Skup: Aut dostawczych, busów, przyczep

Sprzedaż dużego pojazdu, zwłaszcza w nienajlepszym stanie wizualnym lub technicznym może nastręczyć sporych trudności. Działający na terenie Łodzi  skup samochodów za gotówkę stanowi rozwiązanie tego problemu. 

Jako skup aut dostawczych obsługujemy:

 • samochody używane, 
 • samochody uszkodzone (także niejezdne), 
 • auta dostawcze powypadkowe, 
 • samochody dostawcze z przeznaczeniem na części. 

Jako skup busów obsługujemy:

 • busy używane w każdym stanie technicznym (jezdne i niejedne), 
 • pojazdy powypadkowe, 
 • pojazdy z przeznaczeniem na części. 

Jako skup przyczep obsługujemy:

 • przyczepy używane, 
 • przyczepy powypadkowe, 
 • przyczepy z przeznaczeniem na części. 
skup aut dostawczych, busów, przyczep
skup busów

Skup aut dostawczych, busów i przyczep: Jak przebiega współpraca z nami?

Nasz auto skup działa w branży motoryzacyjnej od ponad 13 lat. Prowadzimy skup samochodów, jednocześnie oferując legalne złomowanie pojazdów. To pozwala nam kierować ofertę zarówno do właścicieli pojazdów w stanie nadającym się do dalszej odsprzedaży, jak i pojazdów niejezdnych i pojazdów z nieaktualnymi badaniami technicznymi. 

Współpracę rozpoczynamy od wyceny pojazdu. Auta dostawcze, busy i przyczepy wyceniamy z uwzględnieniem:

 • stanu technicznego, 
 • stanu wizualnego, 
 • aktualnych badań  technicznych. 

Wstępna wycena jest darmowa. Po jej akceptacji przez właściciela pojazdu przystępujemy do finalizacji transakcji. Auto dostawcze, bus czy przyczepa – pojazdy odbieramy własnym transportem spod wskazanego przez Klienta adresu, w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapewniamy przy tym obsługę wszelkich niezbędnych formalności, co pozwoli na szybkie wyrejestrowanie pojazdu po jego sprzedaży. 

Skup busów: Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Szybka sprzedaż busa jest bardzo trudna. Popyt na pojazdy tego typu jest ograniczony, w efekcie czego właściciele pojazdów często przez długi czas nie są w stanie sfinalizować transakcji. Skup busów to miejsce, w którym szanujemy czas Klienta. Nasi specjaliści dokonują szybkiej, acz rzetelnej wyceny pojazdu, a sprzedaż przeprowadzamy bez zbędnych formalności. Co ważne, przyjmujemy busy w każdym stanie technicznym i wizualnym, w tym także pojazdy dedykowane na części. Posiadamy rozbudowane zaplecze i nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na recycling surowców odzyskanych z rozbiórki pojazdów oraz legalne ich złomowanie. 

Skup przyczep: Gdzie można szybko i dobrze sprzedać przyczepę?

Sprzedaż przyczepy nie jest prosta. Znalezienie kupca na ogół wymaga sporo czasu, a nierzadko także nerwów. Działający na terenie Łodzi skup przyczep to miejsce, w którym szybko i bez zbędnych formalności sprzedaż przyczepę w każdym stanie. Obsługujemy zarówno przyczepy nadające się do dalszej odsprzedaży, jak również pojazdy przeznaczone do złomowania. Klientom zapewniamy szybką finalizację transakcji oraz komplet dokumentów umożliwiających sprawne wyrejestrowanie pojazdu. 

Właścicieli pojazdów zainteresowanych sprzedażą auta dostawczego, busa czy przyczepy zachęcamy do szczegółowego zainteresowania się naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.